theme wordpress
فین تک

در «نوین‌تک»، استارت‌آپ ها در چرخه دوم شتاب‌دهی به سرمایه‌گذاران معرفی شدند.

به منظور ایجاد فرصت‌های توسعه کسب‌وکارهای نوپا دومین رویداد «Demo Day» شرکت نوین‌تک برگزار شد و تیم‌های راه‌یافته به چرخه دوم شتاب‌دهنده «نوین‌تک» برای جذب سرمایه، در مقابل سرمایه‌گذاران به ارائه کسب‌وکار خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، در این مراسم که با حضور محمد صدرهاشمی‌نژاد، بنیان‌گذار بانک اقتصاد نوین، محمدرضا قبادی، مدیرعامل شتاب‌دهنده نوین‌تک و اعضای هیات مدیره و شماری از سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی این شرکت برگزار شد، ۹ تیم استارتاپی که از سال پیش در شتاب‌دهنده نوین‌تک مستقر و به فعالیت پرداخته‌اند به سرمایه‌گذاران معرفی شدند.

محمدرضا قبادی، مدیرعامل شتاب‌دهنده نوین‌تک در مراسم ارائه استارت‌آپ‌های چرخه دوم به سرمایه‌گذاران گفت: «چرخه اول شتاب‌دهنده نوین‌تک از آبان ۹۶ آغاز شد و تا پایان خرداد ۹۷ ادامه داشت و از مردادماه ۹۷ وارد چرخه دوم شتاب‌دهنده شدیم.»

او افزود: «کسب‌وکارهایی که امروز خود را معرفی می‌کنند از میان بیش از ۲۱۰۰ ایده و گروه انتخاب شده‌اند که بعد از چند مرحله بررسی و ارزیابی، ۹ تیم به چرخه دوم راه‌یافته و امروز با عبور از چالش‌های متعدد به مرحله ارائه به سرمایه‌گذاران رسیده‌اند.»

در ادامه این مراسم تیم‌های، «آوافیکس»، (پلتفرم درخواست تعمیرکار لوازم دیجیتال در محل)، «ارتبات»، (سرویس ارتباط با مشتریان بر مبنای هوش مصنوعی)، «اپتیت»، (پلتفرم تناسب اندام)، «مقوا»، (پلتفرم بازار چاپ)، «آی کَتِل»، (پلتفرم پایش هوشمند سلامت دام بر مبنای اینترنت اشیاء)، «کلینیکت»، (پلتفرم ارتباط با مشتریان کلینیک‌های پوست، مو و زیبایی)، «ویلا هاب»، (پلتفرم تجمیع کننده اقامتگاه‌ها)، «نئولایز»، (پلتفرم تحلیل شبکه‌های اجتماعی) و «رَبیت»، (پلتفرم جمع‌آوری داده، آنالیز و مصور سازی اطلاعات)، به معرفی کسب و کار خود به سرمایه‌گذاران پرداختند.

«شتاب‌دهنده نوین‌تک» از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت پرداخت نوین آرین از گروه اقتصاد نوین است که به توسعه استارت‌آپ‌ها در چهار حوزه تجارت الکترونیک، تکنولوژی‌های مالی، اینترنت اشیاء و بازی‌سازی می‌پردازد. نوین‌تک با در اختیار قرار دادن فضای کار اشتراکی، سرمایه اولیه، شبکه‌ای از مشاوران کسب‌وکار، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران و با برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای آموزشی در حوزه کارآفرینی، از گروه‌های نوپا تا رسیدن به مرحله جذب سرمایه و ورود به بازار حمایت می‌کند.

منبع : روابط عمومی بانک اقتصاد نوین

برچسب ها
نمایش بیشتر

محمد مهدی دولت آبادی

محمد مهدی دولت آبادی فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر، بنیانگذار و موسس سایت نیکروسافت | تحلیل تخصصی نرم افزار در حال حاضر کارشناس حوزه فناوری اطلاعات شبکه بانکی هستم. سوابق و تجربیاتی نیز در حوزه برنامه نویسی،بانکهای اطلاعاتی و سیستم عامل دارم. نیکروسافت را به منظور اشتراک سواد کامپیوتری خود با سایر فعالان این حوزه راه اندازی نموده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن