theme wordpress
نرم‌افزار

کلیک ویو qlikview چیست ؟

کلیک ویو qlikview چیست ؟

نرم افزار کلیک ویو QlikView محصول شرکت QlikTech  می باشد  این شرکت در سال ۱۹۹۳ در سوئد تاسیس شده است و اکنون واقع در پنسیلوانیا آمریکا می باشد و دارای شاخص NASDAQ در بورس آمریکا می باشد ، این شرکت جزو ۲۵ شرکت پر رشد آمریکا می باشد و این شرکت مشتریان بزرگی چون زیمنس ، سونی ، توشیبا ،پاناسونیک و میتسوبیشی  … دارد.

کلیک ویو,نرم افزار کلیک ویو,شرکت qliktech

زمانی ایجاد داشبورد ها و تجزیه و تحلیل داده ها برای هر خروجی چند ماه طول می کشید، و سرعت تصمیم گیری سازمانی را پایین  می آورد اما با کلیک ویو qlikView می توان آن را در چند دقیقه انجام داد. کلیک ویو qlikView بستر هوش تجاری برای تبدیل داده ها به دانش می باشد.  این نرم افزار هر کسب و کار و کاربر های فنی را قادر می سازد تا داده های خود را بدون هیچ محدودیتی جدا کنند، و به آنها کمک می‌کند زمانی که نیاز به تصمیم گیری در مورد مسائل سازمانی است، تصمیمات موثر و بهتری  مبتنی بر اطلاعات صحیح بگیرند.  کلیک ویو qlikView نرم افزاری است که امکان باز یافتن و تطبیق دادن داده ها را از منابع گوناگون ، فراهم می‌کند. با بارگذاری در برنامه، داده ها در مسیری که فهم و کار با آن ها آسان تر باشد، ارائه می شوند. نرم افزاری ساده و قابل انعطاف می باشد  و کاربران نهایی در سازمان به راحتی می توانند از آن استفاده کنند و در زمان کوتاهی آن را آموزش ببینند.

کلیک ویو,نرم افزار کلیک ویو,qlikview

در کلیک ویو qlikView می توان حجم بالایی از اطلاعات را با سرعت بسیار زیادی بارگذاری کرد و استفاده نمود. کلیک ویو qlikView به شما کمک می‌کند در هر زمانی اطلاعات و داده های سازمانی خود را بر اساس معیار ها و شاخص های  سازمانی خود بررسی نمایید و بتوانید بر اساس آن تصمیمات دقیقی را بگیرید.

براساس معتبرترین موسسه تحقیقات تکنولوژی دنیا -گارتنر (Gartner)  کلیک ویو یکی از برترین نرم افزار های هوش تجاری در دنیا می باشد و حتی می توان کلیک ویو qlikView را لیدر بازار هوش کسب و کار دانست.

کلیک ویو,نرم افزار کلیک ویو,qlikview

کلیک ویو qlikView یک راه حل جامع و انعطاف پذیر هوش تجاری است . این راه حل با استفاده از تکنولوژی انحصاری خود می تواند با محاسبات در لحظه، سطحی از بینش و شهود صحیح از حقایق سازمان را از طریق اکتشاف اطلاعات ایجاد کند.

عمیق ترین تحلیل ها و گزارشات را از ماموریت های کلیک ویو qlikView می باشد، کلیک ویو هر روز تمام اطلاعات را از منابع شما بروز می کند و مانند یک مشاور به شما امکان پرسشگری می دهد.

کلیک ویو qlikview مجموعه نرم افزار کاملی در زمینه هوش کسب و کار (BI) است. سریع نصب می شود، یادگیری آن بسیار ساده است، به آسانی و به دور از پیچیدگی های فنی قابل استفاده است.

کلیک ویو qlikView با معماری یکپارچه خود، انواع تحلیل ها، نیازهای اطلاعاتی و انواع نیازهای گزارش گیری را برای تمام سازمان ها فراهم می آورد.

این نرم افزار با فناوری منحصر به فرد و ثبت شده خود، دسترسی کاربر به اطلاعات مخفی در سیستم های عملیاتی را به هیچ عنوان محدود نمی کند.

نرم افزار کلیک ویو QlikView قابل تنظیم برای نیازهای هر سازمانی بدون در نظر گیری ابعاد و ساختار آن سازمان است.

کلیک ویو QlikView باعث انقلابی در فن آوری و صنعت نرم افزار به ویژه در ابزارهای هوش کسب و کار شده است و در ۱۰۰ کشور جهان توسط ۱۵۰۰۰ مشتری در قالب ۴۵۷۰۰۰ کاربر استفاده می شود.

برنامه های تحت کلیک ویو ۴ برابر سریع تر طراحی و نصب می شوند و نصف قیمت نرم افزارهای مشابه هزینه دارند و ۲ برابر ارزش افزوده بیشتر برای سازمان ها ایجاد می کند.

نرم افزار کلیک ویو و مزایای آن

بستر تحلیل کسب و کار کلیک ویو Qlikview

  بستر تحلیل کسب و کار کلیک ویو QlikView، در واقع پلی است بین راه حل های سنتی هوش کسب و کار و برنامه های کاربردی مستقل سازمان ها، که کاربران را قادر به ایجاد روش های نوین جهت دستیابی به دستاوردهای جدید می‌سازد. کلیک ویو QlikView بر روی تمام منابع داده ای کار می کند و طیف گسترده ای از قابلیت های جدید در هوش کسب و کار را ارائه خواهد داد. همچنین با استفاده از واسط کاربری بسیار واضح، ‌ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی، افق تازه ای از تحلیل را برای شما فراهم می‌نماید.
کلیک ویو و کاربرد آن

همواره همراه شماست

 شما می‌توانید از طریق وسایل الکترونیکی همراه نظیر iPad، iPhone و گوشی های همراه Android و Blackberry به اطلاعات تحلیلی خود دسترسی داشته باشید. بنابراین شما دسترسی به این اطلاعات را در هر مکان و زمان با امکان تجزیه و تحلیل پویا و تعاملی داده ها، بی نیاز از نشستن پشت کامپیوترهای خود خواهید داشت.
کلیک ویو در تبلت و موبایل

سرعت در نصب، یادگیری آسان، سهولت در استفاده

  نرم افزار کلیک ویو QlikView نیازمند حداقل آموزش و در اکثر مواقع بی نیاز از آموزش است. کاربران ظرف چند دقیقه قادر به استفاده از برنامه های تولید شده تحت کلیک ویو QlikView هستند. کاربران به مجرد اینکه با ویژگیها و مزایای کلیک ویو QlikView آشنا می شوند، به سختی می توانند بدون این برنامه به کار خود ادامه دهند. کاربران از نرم افزارها و سیستم هایی که نیاز به صرف وقت زیاد جهت استفاده و یادگیری دارند گریزان هستند. نرم افزار کلیک ویو QlikView برای اولین بار در عرصه ابزارهای هوش کسب و کار، کاربران را به محیطی هدایت میکند که در آن پیچیدگی جایی ندارد.

تجمیع  و انسجام  داده ها جهت تجزیه و تحلیل
فناوری انحصاری مبتنی بر RAM کلیک ویو قادر است داده های شما را از هر منبعی با یکدیگر جمع آوری، متمرکز و منسجم نماید. آیا از SAP، Salesforce یا دیگر برنامه های سازمانی استفاده می کنید؟  آیا داده هایی در Excel، XML یا فرمت های CVS و یا در Oracle، Microsoft SQL Server یا MySQL ذخیره نموده اید؟ آیا از انبار داده (Data Warehouse) استفاده می کنید؟  در هر صورت هیچگونه مشکلی وجود نخواهد داشت. چرا که کلیک ویو QlikView همه این موارد را پوشش می دهد.
 کلیک ویو و پوشش کامل تمام فرمت ها

تجمیع و انسجام داده ها در کلیک ویو

 نرم افزار کلیک ویو QlikView امکان دسترسی، ترکیب و طبقه بندی تقریباً تمام فرمت های اطلاعاتی شامل داده های رابطه‌ای استاندارد (Standard Relational Data)، فایلهای متنی داده‌ای متعارف (Text Files)، فایلهای Excel، اطلاعات در قالب XML و HTML فراهم آورده و ارتباط میان منابع اطلاعاتی مختلف را بصورت اتوماتیک برقرار می‌کند، امکانی که در هیچ برنامه دیگری وجود ندارد. کلیک ویو QlikView خود را با ساختار اطلاعاتی سازمان شما منطبق می کند و شما هیچ گونه نیازی به تغییر درمنابع اطلاعاتی خود نخواهید داشت. اطلاعات شما چه در انبارهای داده (Data warehouses) چه در سیستم های عملیاتی و چه بصورت فایل‌های Excel یا Text یا در بانک‌های اطلاعاتی Access یا هر پایگاه اطلاعاتی رابطه‌ای (Relational Database) دیگری قرار گرفته باشد در برنامه کلیک ویو QlikView قابل دسترسی است. همچنین با رابط های متعلق به پرکاربرد ترین برنامه ها نظیر SAP، کلیک ویو دسترسی و تحلیل به اینگونه داده ها را نیز سهولت بخشیده است.
تجمیع و انسجام داده ها در کلیک ویو

بازگشت سریع سرمایه با صرف هزینه کمتر

هزاران نفر از مشتریان ما، نرم افزار کلیک ویو QlikView را تنها ظرف چند روز نصب و راه اندازی کرده اند. با استفاده از کلیک ویو QlikView می‌توان یک برنامه تحلیل یا گزارشگیری را ظرف چند ساعت طراحی، پیاده سازی و استفاده نمود. تغییرات احتمالی در برنامه بصورت مداوم و بدون صرف هزینه اضافی در کمتر از چند ساعت قابل اعمال است. کلیک ویو QlikView تعداد نامحدودی فیلد اطلاعاتی و ابعاد گزارش گیری را فراهم می آورد. تمام اقلام اطلاعاتی موجود در منابع اطلاعاتی شما، توسط خود شما و بدون نیاز به متخصصین کارآزموده، قابل استفاده در گزارشها و تحلیل های شما می‌باشد. کاربران سازمانی از کار با این نرم افزار راضی بوده و در نتیجه بازدهی بیشتری را برای سازمان به ارمغان خواهند آورد و بعلاوه ROI (نرخ بازگشت سرمایه) در کل سرمایه گذاری های سازمان شما میزان بالاتری خواهد‌داشت.

کلیک ویو و بازگشت سریع سرمایه با صرف هزینه کمتر

طراحی شده با فناوری In-Memory

موتور قدرتمندی که در جستجوی پیوسته کلیک ویو نهفته است، معماری داخل حافظه ای تکنولوژی پیشرفته کلیک ویو QlikView را تشکیل می دهد. همچنین مشکلات فنی مربوط به ابزار های قدیمی هوش کسب و کار که کم سرعت، مبتنی بر دیسک و مبتنی بر درخواست ها (Query) میباشند را حل نموده و چیزی فراتر از داده های استاتیک و محدود را به کاربر ارائه خواهد داد. کلیک ویو QlikView تنها با چند کلیک داده های شما را تماماً از داخل حافظه خوانده و با جستجوی سریع و پیوسته، امکان و تجزیه و تحلیل های فوری را فراهم می آورد.

سیستم امنیتی قدرتمند

کلیک ویو QlikView برای محافظت از اطلاعات حساس و اطلاعات تحلیلی سازمان شما طراحی شده است. کلیک ویو QlikView از استاندارد های امنیتی پشتیبانی می کند و خصوصا جهت حفاظت از میلیاردها داده ی سازمانی  و دهها هزار کاربر طراحی شده است . کنسول امنیتی پیشرفته و قابل مدیریت کلیک ویو QlikView شما را قادر میسازد که تعیین کنید کدام کاربر کدام اطلاعات تحلیلی، داده ها و نتایج را مشاهده کند. شما همچنین می توانید سیاست های کاربری گروهی، انفرادی و وظیفه محور خود را از اطلاعات فردی تا محدودیت های جزئی، ردیفی و مقداری به اجرا در آورید.

جستجوی پیوسته

امکان جستجوی پیوسته کلیک ویو QlikView مزیت بعدی آن است. شما می توانید کماکان به جستجوی عبارات مورد نظر خود ادامه بدهید. با این تفاوت که همانند امکان جستجوی سریعی که در google وجود دارد، جستجوی پیوسته کلیک ویو QlikView نیز قادر به یافتن سریع نتایج همزمان با تایپ کردن شما می باشد. واسط کاربری مستقیم این نرم افزار ارتباطات مهم در اطلاعات شما را برجسته و مشخص می نماید.

نسخه های مختلف کلیک ویو QlikView

 QlikView Developer: جهت طراحی و پیاده سازی برنامه ها

این نسخه کاملترین ابزار جهت طراحی و پیاده سازی برنامه های کاربردی تحلیل گزارشات است.QlikView Developer برای طراحان امکان بازیابی اطلاعات از منابع اطلاعاتی پراکنده و مختلف جهت متمرکز نمودن در یک برنامه واحد را فراهم می کند.

QlikView Server: جهت مدیریت سرویس دهی به کاربران

QlikView Server به کاربران امکان اتصال و بهره برداری به برنامه های کاربردی موجود را به صورت همزمان فراهم می نماید. با استفاده از
QlikView Server اطلاعات طبق زمانبندی، به روز شده و گزارش ها را بر اساس آخرین اطلاعات قابل مشاهده خواهد بود. همچنین سطوح دسترسی و امنیتی توسط QlikView Server قابل مدیریت میباشد. همچنین در صورت نیاز می توان با نسخه publisher جزئیات بیشتر امنیتی را فراهم نمود.

QlikView Viewer :جهت کاربران معمولی

 

QlikView Viewer به کاربران معمولی امکان دسترسی و استفاده از برنامه های موجود در QlikView Server را می دهد. که در قالب های تحت مرورگر وب برنامه تحت java بصورت ActiveX plug-in و یا برنامه تحت ویندوز قابل نصب است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن ۸۸۹۱۵۱۰۸-۰۲۱ تماس بگیرید و یا با ایمیل info@nazmaranco.com با ما در ارتباط باشید.

برچسب ها: کلیک ویو, نرم افزار کلیک ویو, نرم افزار Qlikview, Qlikview
کلیک ویو,کلیک ویو,نرم افزار کلیک ویو,QlikView,آموزش کلیک ویو,ارزیابی عملکرد کارکنان,هوش تجاری,هوش کسب و کار,داشبورد مدیریتی,کلیک سنس,کلیک سنس,qliksense,qlik sense

برچسب ها
نمایش بیشتر

محمد مهدی دولت آبادی

محمد مهدی دولت آبادی فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر، بنیانگذار و موسس سایت نیکروسافت | تحلیل تخصصی نرم افزار در حال حاضر کارشناس حوزه فناوری اطلاعات شبکه بانکی هستم. سوابق و تجربیاتی نیز در حوزه برنامه نویسی،بانکهای اطلاعاتی و سیستم عامل دارم. نیکروسافت را به منظور اشتراک سواد کامپیوتری خود با سایر فعالان این حوزه راه اندازی نموده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن